Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro SMP
mgr Joanna Grabocińska

pokój H-0-04 (parter)
ul. prof. S. Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków
12 664 46 10, smp@uj.edu.pl
Godziny przyjęć
pon. - czw. 10.00-13.00
w piątki Biuro SMP jest nieczynne

Dyżury
Kierownik ds. SMP
Prof. dr hab. Romuald Janik

na konsultacje zapraszam do pokoju nr D-2-41, ul. prof. St. Łojasiewicza 11
(lub konsultacje za pośrednictwem e-maila)
przed planowaną wizytą proszę o informację na adres e-mail:
romuald.janik@uj.edu.pl

Przewodniczący Rady Programowej SMP
Prof. dr hab. Leszek Motyka

pokój B-2-22, ul. prof. S. Łojasiewicza 11
przed planowaną wizytą lub konsultacją zdalną proszę o wiadomość na adres e-mail:
leszek.motyka@uj.edu.pl

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

 

Rekrutacja na Studia Matematyczno- Przyrodnicze UJ, drugiego stopnia na rok akademicki 2022/23 trwa do dnia 15 października.

Rekrutacja na drugi stopień studiów SMP jest przeprowadzana przez jednostkę prowadzącą kierunek, który został przez kandydata wskazany jako wybrany do realizacji pracy magisterskiej, według zasad obowiązujących na tym kierunku studiów. Kandydat na studenta SMP zobowiązany jest do złożenia podania do Rady Programowej SMP za pośrednictwem Kierownika SMP i zgodnie z tą decyzją  może otrzymać status studenta SMP.
Podania należy składać w Biurze SMP w godzinach jego pracy.


Prosimy, aby studenci rekrutujący się na II stopień naszych kierunków poinformowali właściwy dziekanat i nas o zamiarze późniejszej rekrutacji na SMP.

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia
Konwersatorium dla I i II roku SMP
07.03.2022 Konwersatorium SMP, tym razem wykład Pan Prof. dr hab. Szczepan Zapotoczny z Wydziału Chemii, który wygłosi referat pt. "Nanokapsuły polimerowe - biomimetyczne nośniki leków i reaktory". Spotkanie odbędzie się stacjonarnie, w sali A-1-03. Kolejne terminy naszych spotkań: marzec: 21, 28 (to nie pomyłka, NIE spotykamy się 14 marca), kwiecień: 4, 11, 25.
07.03.2022
Konwersatorium dla I i II roku SMP
28.02.2022 Zmiana formy z trybu stacjonarnego na zdalną spotkanie odbędzie się zdalnie w zespole zajęć na MS Teams, osoby które chcą dołączyć do spotkania proszone są o kontakt e-mail: aleksndra.wronska@uj.edu.pl Wznawiamy nasze spotkania w ramach Konwersatorium SMP, tym razem wykład wygłosi Dr hab. Joanna Kołodziej która jest absolwentką matematyki teoretycznej i informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie pt.: Metody uczenia maszynowego w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów analityki danych. W nadchodzącym semestrze odbędziemy 7. Planuję, że znakomita większość spotkań odbędzie się w trybie stacjonarnym, o zmianach i wyjątkach będę Państwa informować na bieżąco. Przypominam, że spotykamy się w tym semestrze w poniedziałki o 18:15 w sali A-1-03
23.02.2022
Konwersatorium dla I i II roku SMP
26.04.2021 odbędzie się Konwersatorium SMP dla I i II roku, na którym dr hab. Mariusz Kędzierski, prof. UJ (Instytut Nauk Geologicznych, Wydział Geografii i Geologii UJ) wygłosi wykład "Powstanie życia na Ziemi". Konwersatorium odbędzie się zdalnie poprzez MS Teams, rozpoczęcie wykładu o godzinie 18:15, ale prosimy o logowanie się już od godziny 18:00. Osoby, które nie dostały kodu logowania, a chciałby wziąć udział w konwersatorium, proszone są o kontakt z dr Aleksandrą Wrońską.
22.04.2021